Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22224
Stary 17.09.2012, 08:12
Cytat:
Wczoraj Węgrzyn na meczu Legii gadał takie głupoty , ze aż zęby bolały. Legia nie grają niczego a i tak prowadziła , bo Skorupski sam sobie strzelił bramkę. Spora przewaga Górnika i w sumie powinni wygrać. Górnik wczoraj grał w piłkę zamiast tylko biegać i kopać rywali. Natomiast Legia była taka trochę w letargu. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.
Kibice innych klubów opowiadają o tym jak to Węgrzyn sprzyja Legii w swoich komentarzach, u nas z kolei kojarzony jest raczej niechętnie. On po prostu buja sobie w obłokach i opowiada o swoim kolorowym świecie który widzi - a że ma charakterystyczny i dosyć przyjemny głos i nie wchodzi w wielogodzinne monologi jak Murawski, to mu pozwalają bełkotać.
Legionista
Odpowiedz cytując