Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2012, 07:57
Probierz nie poleci z jednej przyczyny - nikt nie ma zamiaru płacić dwóm trenerom. Jedyna opcja jeśli dogadają sie z Probierzem do rozwiązania umowy ale wątpie żeby on na to poszedł. Inna kwestia że żaden trener nic nie zrobi mając w składzie emerytów, wypalone gwiazdki bez ambicji i naszą pożal sie boże młodzież. Jeśli piłkarzyny nie zaczną grać, to walka o utrzymanie jest jak najbardziej realna


Odpowiedz cytując