|
Pierwszy raz w tym sezonie gra Widzewa mi się podobała. Bo jednak z Ruchem grali słabo i wygrali , ale wczoraj z Zagłębiem naprawdę grali fajną piłkę. Szybko , pomysłowo z dużą wymiennością pozycji. Taka grę chcę się oglądać. Jestem daleki od tego , by stawiać Widzew w walce o puchary , ale chodzi o sposób gry i jakiś pomysł.
Wczoraj Węgrzyn na meczu Legii gadał takie głupoty , ze aż zęby bolały. Legia nie grają niczego a i tak prowadziła , bo Skorupski sam sobie strzelił bramkę. Spora przewaga Górnika i w sumie powinni wygrać. Górnik wczoraj grał w piłkę zamiast tylko biegać i kopać rywali. Natomiast Legia była taka trochę w letargu. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.
Tak czy owak Widzew jest liderem i tak sobie myślę , ze fajnie by było gdyby w przyszłości wrócili do gry o puchary. Widzew , to zawsze będzie firma w naszym Kraju.
|