Cytat:
|
na wczorajszym przykładzie Nowej Legii widać że punkty można stracić z każdym.
|
Nie do końca rozumiem, piszesz jakby do Zabrza wszyscy mieli przyjeżdżać po punkty jak po swoje...? Nie żebym przeceniał klasę przeciwnika, protestowałem przeciwko zachwytom nad Górnikiem przez ostatnie 3 kolejki, to tym bardziej po 4 będę protestował bo nie zagrali niczego nadzwyczajnego, ale to też nie są największe ligowe ogóry.
Cytat:
|
Jedno trzeba przyznać, obojętnie kto zostanie mistrzem będzie to najsłabszy mistrz w ostatnich 20 latach bo liga z roku na rok jest coraz słabsza.
|
Wątpię żeby dało radę przebić Śląska 2011/12, ale może jestem naiwny
