Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22222
Stary 17.09.2012, 07:47
Cytat:
na wczorajszym przykładzie Nowej Legii widać że punkty można stracić z każdym.
Nie do końca rozumiem, piszesz jakby do Zabrza wszyscy mieli przyjeżdżać po punkty jak po swoje...? Nie żebym przeceniał klasę przeciwnika, protestowałem przeciwko zachwytom nad Górnikiem przez ostatnie 3 kolejki, to tym bardziej po 4 będę protestował bo nie zagrali niczego nadzwyczajnego, ale to też nie są największe ligowe ogóry.

Cytat:
Jedno trzeba przyznać, obojętnie kto zostanie mistrzem będzie to najsłabszy mistrz w ostatnich 20 latach bo liga z roku na rok jest coraz słabsza.
Wątpię żeby dało radę przebić Śląska 2011/12, ale może jestem naiwny
Legionista
Odpowiedz cytując