Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 17.09.2012, 07:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To, że raz na ruski rok wyjdzie mu fartem strzał...
Twoja logika powala ...
Nunezowi nawet fartem nie wyszedł ...

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nunez umiał grać w piłkę o wiele lepiej niż Czarek. To również widział każdy kto nie miał klapek na oczach.
Nunez jest dwa, trzy, czy nawet dziesięć razy lepszym piłkarzem niż Wilk.
......sz ... aż zal .....
na otrzeźwienie polecam artykuł jak to kibice Quilmes kochają Nuneza
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rzu_Wisly.html

"Piłkarz 10 razy lepszy ..." a dlaczego nie 1000 razy ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując