wolfy napisał(a):

|
To, że raz na ruski rok wyjdzie mu fartem strzał...
|
Twoja logika powala ...
Nunezowi nawet fartem nie wyszedł ...
wolfy napisał(a):

Nunez umiał grać w piłkę o wiele lepiej niż Czarek. To również widział każdy kto nie miał klapek na oczach.
Nunez jest dwa, trzy, czy nawet dziesięć razy lepszym piłkarzem niż Wilk.
|
......sz ... aż zal .....
na otrzeźwienie polecam artykuł jak to kibice Quilmes kochają Nuneza
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...rzu_Wisly.html
"Piłkarz 10 razy lepszy ..." a dlaczego nie 1000 razy ?