Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 17.09.2012, 06:57
Gdzieś czytałem przed tym sezonem wypowiedź Bednarza, ze odpadamy w tym roku z walki o Mistrza. Przed pierwszym meczem ligowym wypowiedział sie Probierz, że Wisła Kraków zawsze walczy o mistrzostwo i tak też będzie i tym razem. Kolejny złotousty.

Przyjemniej juz ogląda sie gre Piasta niż Wisły.
Nie zwalniałbym trenera. Pozbyłbym się połowy z tych co zostali. Garguła I Boguski pierwszy na liscie.
Odpowiedz cytując