|
Gdzieś czytałem przed tym sezonem wypowiedź Bednarza, ze odpadamy w tym roku z walki o Mistrza. Przed pierwszym meczem ligowym wypowiedział sie Probierz, że Wisła Kraków zawsze walczy o mistrzostwo i tak też będzie i tym razem. Kolejny złotousty.
Przyjemniej juz ogląda sie gre Piasta niż Wisły.
Nie zwalniałbym trenera. Pozbyłbym się połowy z tych co zostali. Garguła I Boguski pierwszy na liscie.
|