westersyl napisał(a):

Tym postem osiągnąłeś szczyt pokemoństwa.
Probierz zostałby wywalony to pewnie 70% na tym forum pisałaby "zły Cupiał znowu zwolnił trenera nie dał mu czasu na zbudowanie drużyny, Ferguson też nie osiągał sukcesów od razu"
Co do Chrapka to uważam i nadal będę uważał że to dobry piłkarz, zagrał swój pierwszy mecz w ekstraklasie w takim wymiarze czasowym. Do tego kulał przez większość spotkania bo przy jedynym starciu nabawił się chyba urazu. Dodam tylko że 5 razy łatwiej jest wejść zawodnikowi na skrzydło, na bok obrony czy na atak niż do środka pola gdzie odpowiedzialność za piłkę jest bardzo ważna.
edit: Do Poniedziałku zresztą jest jeszcze trochę czasu .
|
tak to chyba moglyby pisac malolaty, bo jezeli ktos tu widzi jakas budowe druzyny powinien isc do oklulisty.Co mnie obchodzi co by pisalo 70% forum?Bo chyba sie zgodzimy, ze od Burligi, Frederiksena czy Sikorskiego lepszych pilkarzy pozyskal nawet Piast, wiec co mozemy budowac, chyba ,ze sklad na I lige.W tej chwili mamy problem ze zlozeniem 11-tki i dlatego graja ci z ME, juz po minie probierza w wywiadzie przed meczem z Polonia bylo widac, ze zachwycony ich obecnoscia nie jest i jest to sytuacja wymuszona, brakiem pilkarzy.
Tak, Chrapek jest slaby, w kolejnym meczu przerzuca pilke tak, ze laduje na trybunach ma fatalnie ulozona stope przy tych podaniach, nie dorosl do ekstraklasy, pisalem, ze jak wejda mlodzi bedziemy przegrywac i tak sie dzieje, mamy po prostu starych wypalonych pilkarzy i mlode beztalencia, ktore sa jeszcze slabsze od tych starych bez motywacji i taka jest prawda, udawanie , ze jest inaczaj nic nie zmieni.