Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7813
Stary 17.09.2012, 04:14
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Na razie Groningen zdobyło tyle punktów, co Wisła. Miało co prawda o jedną kolejkę więcej, ale trochę trudniejszy kalendarz, bo grało z Twente, PSV i Vitesse, czyli obecnie drużyną nr 1, 5 i 2 w Holandii .
Warto zwrócić uwagę na to, iż nasz klub zajął 8 miejsce w poprzednim sezonie, a Groningen aż 14 i już jest o oczko wyżej w tabeli niż w poprzednim roku, a my o 3 oczka niżej.
Nie zapomnij dodac,ze przegrali 0:3 z zespolem grajacym przez godzine w 10.To musi budzic uznanie
You'll never know...
Odpowiedz cytując