Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 17.09.2012, 00:49
Najgorsze jest to, że zabrałem znajomych do baru na to żenujące widowisko. I zamiast zachęcić ich do MMA, oglądaliśmy 4 godziny przytulania, gdzie może jedna walka była na poziomie. Szkoda, że UFC nie leci w normalnych godzinach...
Odpowiedz cytując