Kurz napisał(a):

|
To jednak nie usprawiedliwia tak fatalnej gry Wisły, bo zespół z Melikson, Cwetanem Genkowem czy Ivicą Ilievem powinien walczyć o podium, a nie rozbijać się w dolnej części tabeli.
|
Nie zgadzam się.
Moar to klasa, lecz sam meczu nie wygra
Genkov - to jak pół napastnika, praktycznie cały mecz niewidoczny, nawet do Brożka mu SPORO brakuje.
Iliev - piękne kiwki, aczkolwiek bezproduktywny, potrafi minąc zawodnika, by zatrzymać się na drugim. Ivica nie posiada ostatniego podania, więc raczej po jego rajdach niewiele będzie padało goli, nawet jakby wystawiał go sam mourinho.
Proponuje zejść na ziemie, mamy skład na 8-10 miejsce. Ligowa szarzyzna, aczkolwiek raczej nie spadniemy.