Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2471
Stary 17.09.2012, 00:41
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To jednak nie usprawiedliwia tak fatalnej gry Wisły, bo zespół z Melikson, Cwetanem Genkowem czy Ivicą Ilievem powinien walczyć o podium, a nie rozbijać się w dolnej części tabeli.

Nie zgadzam się.
Moar to klasa, lecz sam meczu nie wygra
Genkov - to jak pół napastnika, praktycznie cały mecz niewidoczny, nawet do Brożka mu SPORO brakuje.
Iliev - piękne kiwki, aczkolwiek bezproduktywny, potrafi minąc zawodnika, by zatrzymać się na drugim. Ivica nie posiada ostatniego podania, więc raczej po jego rajdach niewiele będzie padało goli, nawet jakby wystawiał go sam mourinho.


Proponuje zejść na ziemie, mamy skład na 8-10 miejsce. Ligowa szarzyzna, aczkolwiek raczej nie spadniemy.
Odpowiedz cytując