Dariook napisał(a):

|
Wilk jest ok, tylko trzeba umiec go w pelni wykorzystac. Nik nie mowi ze mabyc ginacym gatunkiem, W sytemie z 3 obroncami on jako wysuniety przed linia, doskonale by sie sprawdzil.
|
Może niepotrzebnie się czepiam Wilka. W końcu to nie jego wina, że klub nie kupił środkowego pomocnika w typie Siwakow/Nunez, który poza angażowaniem się w grę ofensywną, wspierałby go w defensywie. To zresztą kolejny problem. Właściwie obrońcy i WIlk są osamotnieni. Iliew, Maor, Garguła i Chrapek tylko udają, ze wspierają ich w grze obronnej. Gdyby jeszcze nasi obrońcy byli orłami, ale w tej sytuacji nie dziwi, że tracimy tyle bramek.