Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7808
Stary 16.09.2012, 22:23
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Patrząc obiektywnie to w ostatniej rundzie różnica między Wilkiem a Nunezem była taka, że Gervasio zawalił na dwa deycdujące mecze czyli potyczka z Belgami (katastrofalny błąd) i półfinał PP z Ruchem (niestrzelony karny). I 99% tego forum ocenia go przez pryzmat tych spotkań.
Główna różnica pomiędzy nimi polega na tym, że Wilk jest przedstawicielem ginącego gatunku środkowych pomocników (większość populacji żyje w naszym kraju), którzy potrafią głównie przerywać akcje przeciwnika i niewiele poza tym, a Nunez poza grą w defensywie miał jeszcze całkiem niezłe pojęcie o ofensywie.

Bednarz na spółkę z Probierzem testują teraz nowy typ środkowego pomocnika, też 50/50, tylko, że w tym przypadku jest to pół zawodnika ofensywnego i pół defensywnego w jednym . Ten model, bynajmniej nie T1000, nazywa się Garguła.
Odpowiedz cytując