Jagul napisał(a):

|
Patrząc obiektywnie to w ostatniej rundzie różnica między Wilkiem a Nunezem była taka, że Gervasio zawalił na dwa deycdujące mecze czyli potyczka z Belgami (katastrofalny błąd) i półfinał PP z Ruchem (niestrzelony karny). I 99% tego forum ocenia go przez pryzmat tych spotkań.
|
Główna różnica pomiędzy nimi polega na tym, że Wilk jest przedstawicielem ginącego gatunku środkowych pomocników (większość populacji żyje w naszym kraju), którzy potrafią głównie przerywać akcje przeciwnika i niewiele poza tym, a Nunez poza grą w defensywie miał jeszcze całkiem niezłe pojęcie o ofensywie.
Bednarz na spółkę z Probierzem testują teraz nowy typ środkowego pomocnika, też 50/50, tylko, że w tym przypadku jest to pół zawodnika ofensywnego i pół defensywnego w jednym

. Ten model, bynajmniej nie T1000, nazywa się Garguła.