Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2456
Stary 16.09.2012, 21:53
W kwestii zwalniać/nie zwalniać:

Można a nawet trzeba dać trenerowi czas na budowę zespołu. Ale:
1) trener w tym czasie powinien pokazać że pracuje z zespołem,
2) po okresie przygotowawczym zespół powinien być dobrze przygotowany do sezonu (fizycznie i mentalnie),
3) trener powinien kształtować schematy gry, a zespół powinien je wdrażać (lub co najmniej próbować wdrażać),
4) trener powinien mieć wizję rozwoju drużyny,
5) trener powinien istotnie wpływać na poziom gry poszczególnych zawodników,

Tego wszystkiego brak.

Konkluzja jest następująca: warto dać trenerowi czas jeśli na to zasługuje, jeśli nie to trzeba go jak najszybciej pożegnać - po czasie w którym można udzielić sobie odpowiedzi na powyższe kwestie. Po 4 kolejkach tego sezonu jesteśmy w stanie obiektywnie to ocenić.

Jeśli byśmy mieli trenera, który przegrywa 10 meczy z rzędu, to dalej ktoś by twierdził, że trzeba mu dać czas? Nie sądzę.
c.d.n.
Odpowiedz cytując