Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7803
Stary 16.09.2012, 21:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba być geniuszem. Wystarczy odrobinę znać się na piłce i oglądać mecze.
Nunez umie:
.........
Zauważ, że powyższe nie czyni z Nuneza dobrego piłkarza. To jest elementarz. Wilk go nie posiada.
Wystarczy poczytać jak lubili Nuneza w poprzednim klubie.
Wystarczy popatrzeć na statystyki
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ba...448_55211.html
Wystarczy stwierdzenie że w całym poprzednim sezonie (stan na 8 maja) nasz genialny Nunez nie strzelił ani jednej bramki ( Czarek przynajmniej 2 w pucharach )
aby nie pisać że Nunez jest 2-3 razy lepszy od Wilka .
O wciąganiu nosem to nawet nie będę pisał bo mam wrażenie że to nie Nunez wciąga Wilka tylko co poniektórzy informatycy wciągają za dużo ...

Ciężko mi bronić Cezarego akurat po jego fatalnym meczu w Szczecinie, ale chociażby za walkę mam dla niego wiele szacunku i uznania.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już, że się kompromitujesz? Przemyśl to.
Nie mam dzisiaj czasu by ci pokazać ile razy skompromitowałeś się swoją "wiedzą".

Ja owszem mam kontrowersyjne poglądy co do stawiania na młodzież, możliwości powrotu do rządów tandemu Stan-Roberto, czy przyczyn braku wzmocnienia Wisły w tym sezonie.
Ale czy twój protekcjonalny ton ma mi zakazać ich wyrażania ?
Dla mnie np twoje odnoszenie się do mnie - to jest kompromitacja - ale to już dyskusja na inny wątek.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 16.09.2012 o godz. 21:34.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując