Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14455
Stary 16.09.2012, 21:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Mały na bosaka o 2 w nocy zagrałby lepiej niż pozostali nasi pomocnicy w ostatnim meczu.Za darmoche albo za 200 tyś € nikogo lepszego nie znajdziemy
Który Mały? Ten sprzed roku, czy sprzed dwóch?
Odpowiedz cytując