wolfy napisał(a):

|
Jakieś uwagi poza tym, czy może wymagam zbyt wiele?
|
Zero uwag , generale
Adenalix napisał(a):

|
Wszystko co napisałeś to racja. Gdybym miał choć cień nadziei, że następca Probierza będzie prezentował cechy opisane powyżej, byłbym pierwszy, któryby głosno wyrażał potrzebę zmiany trenera. Tylko jak przyjdzie Franz, to będziemy tęsknić za present simple Probierza.
|
Nikt inny za Probierza nie przyjdzie .
Przynajmniej będzie kto miał w szatni się pochwalić niemieckim paszportem

w dodatku może obcokrajowcy się nauczą polskich zwrotów " dzida i na nich "