Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2453
Stary 16.09.2012, 21:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakieś uwagi poza tym, czy może wymagam zbyt wiele?
Zero uwag , generale

Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Wszystko co napisałeś to racja. Gdybym miał choć cień nadziei, że następca Probierza będzie prezentował cechy opisane powyżej, byłbym pierwszy, któryby głosno wyrażał potrzebę zmiany trenera. Tylko jak przyjdzie Franz, to będziemy tęsknić za present simple Probierza.
Nikt inny za Probierza nie przyjdzie .

Przynajmniej będzie kto miał w szatni się pochwalić niemieckim paszportem w dodatku może obcokrajowcy się nauczą polskich zwrotów " dzida i na nich "
Odpowiedz cytując