Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 16.09.2012, 20:27
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie nie ma sensu czekać do końca rudny bo może być za późno...
Za późno na co? Na zajęcie miejsca 5-8? Bo z ekstraklasy nie spadniemy, mimo defetyzmu, który panuje na forum.

Nie pisz, że jesteś bardzo zaskoczony tym co się dzieje. Z tym trenerem i tym składem oraz polityką klubu, było przecież wiadomo przed rozgrywkami, iż będziemy statystować w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując