westersyl napisał(a):

|
Według mnie nie ma sensu czekać do końca rudny bo może być za późno...
|
Za późno na co? Na zajęcie miejsca 5-8? Bo z ekstraklasy nie spadniemy, mimo defetyzmu, który panuje na forum.
Nie pisz, że jesteś bardzo zaskoczony tym co się dzieje. Z tym trenerem i tym składem oraz polityką klubu, było przecież wiadomo przed rozgrywkami, iż będziemy statystować w ekstraklasie.