Grantar napisał(a):

Genialny informatyku. Nie ciebie pytałem mimo żeś tak wielki fachowiec. Nie śmiałbym.
Więc nie warcz.
Nunez to dla mnie poziom Wilka. A już genialne jest stwierdzenie że ktoś jest lepszy 2-3 razy ... Jak to obliczyliście ?.
|
Nie trzeba być geniuszem. Wystarczy odrobinę znać się na piłce i oglądać mecze.
Nunez umie:
- podać do przodu
- strzelić
w (nie mylić z
do) bramkę a nie trybuny
- przyjąć piłkę tak, że ta nie odskakuje mu na minimum dwa metry
- dośrodkować w okolice jedenastki (znów - nie w trybuny)
- przebiec z piłką kilkanaście metrów i minąć przy tym z jednego zawodnika (i zwykle zatrzymać się na drugim, ale to i tak już coś w porównaniu z Czarkiem).
Więcej chyba nie trzeba.
Zauważ, że powyższe nie czyni z Nuneza dobrego piłkarza. To jest elementarz. Wilk go nie posiada.
Pisałem już, że się kompromitujesz? Przemyśl to.