Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7797
Stary 16.09.2012, 20:03
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz prawda ?
Nie, nie żartuje raczej. To jest fakt.

Jesteś dyletantem piłkarskim, czego już kilkukrotnie w ostatnim czasie dowiodłeś, więc tego nie rozumiesz/nie zauważasz/nie akceptujesz (niepotrzebne skreślić). Dla kogoś ogarniętego piłkarsko jest to truizm.

Można dyskutować, czy Nunez był opłacalny w konkretnych warunkach finansowych i czy ten transfer się nam opłacił, ale jeżeli chodzi o aspekty czysto sportowe - wciąga Bruda czy Wilka nosem.
I - spróbuj zrozumieć - nie jest to świadectwem tego, jak Nunez był świetny, ale raczej - jak wymieniona dwójka jest piłkarsko żałosna.

QBAS napisał(a):Wyświetl post
Panowie, rozumiem że jest bida, kryzys, nędza.. ale miejmy honor i nie płaczmy za grajkami pokroju Nunez
Za Żurawiem, Szymkiem czy Baszczem tak, ale nie za średnimi piłkarzami. Nawet jeśli momentami byli bardziej średni niż nasi obecni średni zawodnicy
Nikt tu po nim nie płacze.
Po prostu to co do niedawna było dla nas podłogą, teraz jest sufitem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2012 o godz. 20:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując