|
Sama się zrobi jak w ostatnich latach. Norma.
Jedyna nasza nadzieje, że w tej żenującej lidze jeszcze 15 drużyn będzie bardziej żenujących od nas. Spora jest na to szansa jak się patrzy na Koronę, Ruch, Bełchatów, czy nawet Wisłę, ale może być różnie.
|