Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22219
Stary 16.09.2012, 19:48
Sama się zrobi jak w ostatnich latach. Norma.

Jedyna nasza nadzieje, że w tej żenującej lidze jeszcze 15 drużyn będzie bardziej żenujących od nas. Spora jest na to szansa jak się patrzy na Koronę, Ruch, Bełchatów, czy nawet Wisłę, ale może być różnie.
Odpowiedz cytując