QBAS napisał(a):

Na stronie można głosować na wiślackie Miss.. nie piszę już o głosowaniu sms (czyt. płatnym)..
Bardziej chciałem zauważyć, że coś "sympatyczne" te nasze panie. A na miss powinno się chyba najładniejsze wybierać
|
Dokładnie, ładne max. 2, a do tego takie dzieciaczki straszne...