Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 16.09.2012, 19:28
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Na stronie można głosować na wiślackie Miss.. nie piszę już o głosowaniu sms (czyt. płatnym)..
Bardziej chciałem zauważyć, że coś "sympatyczne" te nasze panie. A na miss powinno się chyba najładniejsze wybierać
Dokładnie, ładne max. 2, a do tego takie dzieciaczki straszne...
Odpowiedz cytując