Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3957
Stary 16.09.2012, 19:10
Widac histora wlasnie zatacza kolo! Podobienstwo jest straszne.

Jeszcze ten cytat :

Cytat:
Drużyny nie było. Rozchodziła się w rękach. Prysła gdzieś dawna atmosfera, ale też prysnąć musiała - ludzie w końcu zupełnie inni, szarzy, nieszczególni. Coraz częściej grali zawodnicy, którzy kilka lat wcześniej nie załapaliby się się nawet na ławkę rezerwowych. (...)

Brakowało jakości, ale też atmosfery. Porobiły się grupki, ale żeby te grupki jeszcze ze sobą chociaż trochę rywalizowały - o, to mogłoby wyjść z korzyścią dla zespołu. Tymczasem rywalizacja nie istniała. Grał każdy, kto miał dwie nogi i zdrowe kolana.
Odpowiedz cytując