Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2440
Stary 16.09.2012, 18:10
Cytat:
Liczka haha w sumie pasuje on do układanki Bednarz-Kapka. W trójkę mogliby pogrążyć Wisłę do końca. Póki co łysy legionista i esbek robią to sukcesywnie
Cytat:
Liczka niczego nie zmieni.
Jak Kolega napisał Werner Liczka oglądał mecz Młodej Ekstraklasy, dlatego proponuję sobie połączyć to jakością produkowanych piłkarzy przez MESE i cały nasz system szkoleniowy. Nie rozumiem po co ten płacz.

Czy Liczka się nadaję gdzieś do pracy na niższych szczeblach niż pierwsza drużyna ? Być może tak. Bo w naszym środkowsiku funkcjonują ludzie którzy nie potrafili się poznać na Kubie oraz na kilku niezłych piłkarzach którzy u nas na testach rady nie dawali a potem ich kariery wykroczyły poza ekstraklas.
Cytat:
Kto wie, czy cieszylibyśmy się z remisu z Rosją, gdyby nie Liczka. To on po pierwszych treningach Błaszczykowskiego w Wiśle miał krzyknąć "Eureka!" i szybko postanowił zapłacić za niego działaczom Rakowa Częstochowa... 70 tys. zł. Później regularnie na niego stawiał i m.in. dzięki temu kariera żółtodzioba z Truskolasów nabrała tempa.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.09.2012 o godz. 18:17.
Odpowiedz cytując