Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19177
Stary 16.09.2012, 16:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Dorabiają i to nie na boku całe familie z PISu i PO ,oczywiscie na panstwowych posadach, by zylo sie lepiej
Asie podaj te argumenty o których straonę wcześniej wspominałeś, a prosił o nie Belzebub
piekna zaba w podpisie