dawid napisał(a):

|
Dzisiaj na meczu młodej ekstraklasy w Myślenicach obecny był WERNER LICZKA !
|
tylko jego tu jeszcze k.rwa potrzeba!

Pomijając już wyniki i grę drużyn, które trenował te parę lat temu (najwyżej przyzwoitość o ile pamiętam - Polonia Wawa, Zabrze no i my - gdzie gra była do d.py jak na ówczesny skład i piłkarze grali przeciw niemu)
tj. człowiek, który nawet jak mu wyjmą krzesło spod tyłka i sprzedadzą to się nie odezwie. Więc z tego pkt. widzenia - idealny kandydat na trenera dziesiejszej Wisły.
@ Adenalix
Potrzeba pokory, dobrych trenerów/skautów, którzy mają dobre oko, chcą pracować i coś dobrego zrobić, a nie tylko ciągnąć kasę za nic i brać na lewo do kieszeni.
I tak po 4 kolejkach Widzew ma 1/3 (może nawet więcej) pkt wystarczających do spokojnego utrzymania się.
Na końcu pewnie nie będą przed Legią czy Amiką, ale Legia ma 80mln budżetu, Amica 45(?), a Widzew pewnie z 15.