syryls napisał(a):

|
Dla mnie to w tej chwili w ekstraklasie wygląda to następująco, Legia i 15 innych drużyn, jako jedyna potrafi sobie zagwarantować dobrą grę od początku do końca narazie w każdym spotkaniu, tym samym zdobywają tyle punktów, gdyby mieli jeszcze jakiegoś dobrego środkowego obrońce, to Wisła w takim wykonaniu jak przedwczoraj nie doskoczyłaby do pięt. Grają efektownie i efektywnie, mając parenaście sytuacji w meczu, i każdy kibic Legii czeka w której minucie padnie gol.
|
Spokojnie. Chciałbym, żeby tak było, ale pogadamy po dzisiejszym
