Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22212
Stary 16.09.2012, 15:49
Dla mnie to w tej chwili w ekstraklasie wygląda to następująco, Legia i 15 innych drużyn, jako jedyna potrafi sobie zagwarantować dobrą grę od początku do końca narazie w każdym spotkaniu, tym samym zdobywają tyle punktów, gdyby mieli jeszcze jakiegoś dobrego środkowego obrońce, to Wisła w takim wykonaniu jak przedwczoraj nie doskoczyłaby do pięt. Grają efektownie i efektywnie, mając parenaście sytuacji w meczu, i każdy kibic Legii czeka w której minucie padnie gol. Lech jest dalej nieprzewidywalny, Śląsk za słaby na walkę o tytuł, chociaż kto wie może gdyby ten Levy okazał się drugim Petrescu to mieli by szanse, zostaje Widzew i się na tym kończy, jeżeli Legia będzie tak grała to półmetku może sobie zapewnić Puchary, wiadomo sezon nie trwa 5-6 kolejek a 30, więc może się zdarzyć wszystko kontuzje i inne tego typu szczególiki, ale w tej chwili to Legia jest jedyną przewidywalną drużyną w lidze.
Odpowiedz cytując