ziz99 napisał(a):

Bawią mnie takie teksty, jak ten z powyższego artykułu.
To jednak nie usprawiedliwia tak fatalnej gry Wisły, bo zespół z Melikson, Cwetanem Genkowem czy Ivicą Ilievem powinien walczyć o podium, a nie rozbijać się w dolnej części tabeli.
Autor najwyraźniej zapomina, że w piłkę nożną gra 11 zawodników.