|
Jaki trening polecacie tylko na górne partie? Zaznaczam ze z powodu zerwania ACL nie robię nóg, martwego ciągu i innych ćwiczeń w których się stoi (np wyciskania na barki stojąc).
Celem chcę aby była siła. Możecie coś polecić?
może zrobić 5x5 tylko nogi wyrzucić?
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 16.09.2012 o godz. 15:17.
|