Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1548
Stary 16.09.2012, 15:04
Jaki trening polecacie tylko na górne partie? Zaznaczam ze z powodu zerwania ACL nie robię nóg, martwego ciągu i innych ćwiczeń w których się stoi (np wyciskania na barki stojąc).

Celem chcę aby była siła. Możecie coś polecić?

może zrobić 5x5 tylko nogi wyrzucić?
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 16.09.2012 o godz. 15:17.
I
Odpowiedz cytując