Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 16.09.2012, 14:39
co to za pytania czy Probierz wyciśnie jeszcze coś z Wisły. Pewnie że da radę, tylko musi mieć spokój. To Bednarz rozwala Wisłę i każdy kibic o tym wie, tylko Cupiał patrzy przez różowe okulary.
Niech mi ktoś powie co zrobił Bednarz po przyjściu do Wisły?
-sprowadził wzmocnienia do Wisły? NIE.
- zorganizował plan skautingu na kilka lat? NIE. A tak było u holendrów.
- bilety przez internet?- NIE.
i można jeszcze tak długo wymieniać.

Pozwolił tylko odejść Cleberowi, tak jak mów Mielcarski w wywiadzie, Cleber odszedł przez nie dogadanie się z klubem.
Łysy chce chyba jak najbardziej rozj...bać Wisłe i ją zostawić. Niestety ale taka prawda.

I nawet Smuda, Skorża czy Guardiola nic nie zrobia.
Odpowiedz cytując