Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19176
Stary 16.09.2012, 14:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hehehe AS widzę ze Ci się nudzi. A może dorabiasz na boku.
Dorabiają i to nie na boku całe familie z PISu i PO ,oczywiscie na panstwowych posadach, by zylo sie lepiej