|
Czyżby nawet Smuda nie chciał do nas wracać przy obecnym stanie kadrowymi.
To z pewnością nie przypadek z tym Liczka, pewnie sprawdzał jaki ma potencjał zaplecze drużyny, bo wiadomo ze nowych piłkarzy nowy trener mieć nie będzie...
Czyżby kolejny powrót: Kasperczaka już był, teraz Liczka, pózniej Engel, Okuka... Itp.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2012 o godz. 14:08.
|