Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2426
Stary 16.09.2012, 13:56
nesta, też czytałem i miałem właśnie wklejać. Bardzo fajny wywiad, dużo ciekawych wypowiedzi i przemyśleń. Widać, że Mielcar chciał coś przekazać i miał co opowiadać
Też jestem ciekaw gdzie Mielcarski chce tę szkółkę otworzyć. Pięknie byłoby gdyby był to Kraków ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żebyśmy mieli tyle szczęścia.. Szczęścia, bo nie wierzę że ktoś z klubu z nim gadał i w jakikolwiek sposób zachęcał go do tego pomysłu...

Na forum trwa ciągła kłótnia kto powinien być trenerem, czy Bendarza zwalniać teraz czy wczoraj.. Dla mnie dopóki prezesem nie zostanie osoba pokroju Grześka Mielcarskiego, znająca europejskie realia, nie przychodząca do klubu tylko po kasę, z ambicjami, to niezależnie kto będzie siedział na ławce trenerskiej, daleko nie zajedziemy.
Odpowiedz cytując