Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19171
Stary 16.09.2012, 12:01
emj10 napisał(a):Wyświetl post
PiS - wygrywa w kilku okręgach w centralnej Polsce i na ścianie wschodniej z wyjątkami (ok. 200 głosów)

optymista z Ciebie... PiS jako partia ma 30% głosów elektoratu, ale przy podziale jednomandatowym, gdzie głosuje sie na konkretną osobę już tak dobrze nie będzie. W PiSie nie ma tyle głośnych nazwisk które wejdą do sejmu. Teraz ciągnie ich partia, przy JOW zdani są na siebie. Wszystkie te ważne głosy są w Solidarnej Polsce i PJNie. PiS musiałby się kajać i przepraszać wciągając ich na listy.