Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19170
Stary 16.09.2012, 11:51
Przy JOW będzie 100 partyjek?

Układ sił wyglądałby mniej więcej tak:
PO - wygrywa we wszystkich dużych miastach i dodatkowo w okręgach na ścianie zachodniej (220-250 głosów)
PiS - wygrywa w kilku okręgach w centralnej Polsce i na ścianie wschodniej z wyjątkami (ok. 200 głosów)
PSL - wygrywają twarze PSL w kilku regionach: Pawlak w płockim, Jarubas w świętokrzyskim, czy Piechociński w obwarzanku
Palikot wygrywa w Lublinie.
Dutkiewicz wyrywa we Wrocławiu jeśli wystartuje.
Kilku SLD-owców i czerwonych wygrywa w lewicowych okręgach.

Finał jest taki, że z bandy czworga robi się banda dwojga dająca POPiSowi ponad 80% miejsc w sejmie.