|
Przy JOW będzie 100 partyjek?
Układ sił wyglądałby mniej więcej tak:
PO - wygrywa we wszystkich dużych miastach i dodatkowo w okręgach na ścianie zachodniej (220-250 głosów)
PiS - wygrywa w kilku okręgach w centralnej Polsce i na ścianie wschodniej z wyjątkami (ok. 200 głosów)
PSL - wygrywają twarze PSL w kilku regionach: Pawlak w płockim, Jarubas w świętokrzyskim, czy Piechociński w obwarzanku
Palikot wygrywa w Lublinie.
Dutkiewicz wyrywa we Wrocławiu jeśli wystartuje.
Kilku SLD-owców i czerwonych wygrywa w lewicowych okręgach.
Finał jest taki, że z bandy czworga robi się banda dwojga dająca POPiSowi ponad 80% miejsc w sejmie.
|