Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2419
Stary 16.09.2012, 11:25
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Trenerowi owszem należy się czas na zbudowanie czegoś jednak Probierz nawet nadziei nie daje,że będzie lepiej za jakiś czas.Graliśmy piach gdy przyszedł gramy i teraz po pół roku nawet za Moskala to lepiej wyglądało!
Za Petrascu też jakoś nie było nadziei, że będzie lepiej a teraz pół forum by go chciało z powrotem.

Jak dla mnie Probierz powinien zostać, problem jest taki, że przed sezonem Bednarz i Probierz obiecywali, że Wisła będzie grać o mistrzostwo, oboje bardzo się przeliczyli. Teraz jest wielki lament, że mieliśmy grać o mistrza a możliwe, że przed spadkiem się bronić będziemy.
Zresztą o jakim zwolnieniu mowa, oszczędności na maxa a Wy myślicie, że teraz Cupiał go wyrzuci i będzie dalej mu płacił za zerwanie umowy? Żyjcie dalej w takim przekonaniu.
Odpowiedz cytując