Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 16.09.2012, 11:07
kot napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę, mocno trzeba mieć zaprogramowane błędne postrzeganie rzeczywistości, żeby czepiać się wczoraj akurat Jaliensa, który razem z Bunozą zagrali na zero w obronie, gdyby nie Liczmański. Akurat wczoraj to powinieneś wołać do Boga o pomstę nad spacerującym Gargułą, który zarabia już 4 rok w Wiśle więcej niż Jaliens, a do pięt mu nie dorasta, ten zlotousty komentator pomeczowy. Podziękuj Bednarzowi, że Genkow stracił sens i skuteczność wraz z wieloma innymi piłkarzami, gdy na siłę chciał ich latem upchnąć gdziekolwiek i teraz opowiada wszystkim, że mu się to nie udało. To, poza Cupiałem, smutny Jacek jest winien najbardziej tego rozgardiaszu w Wiśle, a nie piłkarze, bo tylko kompletny dewiant lub dywersant, może najpierw głośno zapowiadać, a potem starać się ze wszelkich sił usunąć zagraniczny zaciąg Basałaja, a gdy mu się to nie udało w 100 %, rozpowiadać , jak bardzo mu żal, że musi nadal z resztą tego zaciagu współpracować. Toż to dyletanctwo i sabotaż czystej krwi, żeby potem oczekiwać 100 % zaangażowania się tych piłkarzy, nie z powodu ich braku profesjonalizmu, ale z powodu ignorancji Bednarza i klubu. Nawet za miliardy szejków arabskich, bez atmosfery w klubie i drużynie nie da się stworzyć drużyny zwycięskiej. Przecież to co wyprawia Bednarz i klub, to nic innego niż droga Wojciechowskiego. Brakuje jeszcze klubu "holendrów" czytaj "kokosa" i wersji o odsprzedaniu licencji Wisły jakiemuś klubikowi. Opanujcie się w tym zbednarzeniu.

Młodzi wczoraj się starali, ale nie ta liga. Co powiesz na rozradowanego Wilka po meczu w rozmowie z Edim ? A przecież jemu zaangażowania i względnych umiejętności w każdym meczu nie można odmówić. Bednarz zabił wiarę tych piłkarzy w ich sens w tym klubie i może to uratować jedynie natychmiastowe usunięcie go z klubu. Nowy prezes, trener i budowa zespołu na bazie najlepszych z możliwych piłkarzy Wisły, a uwierz mi, nie są to piłkarze z zaciągu Bednarza napewno. Czas na zarządców z wizją rozwoju klubu, z Cupiałem lub bez niego, a nie na zwijaczy tego klubu. Przy takim długu, wyłącznie Wisła mistrzowska i pucharowa jest w stanie go zredukować a nie powiększyć, czy się to komuś podoba, czy nie..

Strachy przed Cupiałem nic tu nie pomogą. Ma on dwa wyjścia. Albo odbudować Wisłę mistrzowską, jedynie zdolną do redukcji długu, albo ją zbankrutować w walce o utrzymanie lub bez pucharów. Kupców nie będzie na 100 mil dlugu, tak więc Cupiał raczej wyjscia nie ma, bo nie uwierzę jakoś w zbankrutowanie Wisly. Dość tego zakłamywania rzeczywistości. Pora poważnie się pochylić nad przyszłością Wisły.


Niewyobrażalny stek bzdur, ciężko to skomentować....

Może szyderczo jeden mały wątek, bo na resztę szkoda czasu:


TAK, Bednarz zabił sens i zaangażowanie piłkarzy, a w zeszłym sezonie APOEL zrobił to samo...

Piłkarze nie mają motywacji do gry bo w klubie jest Bednarz! TAKIEJ TEORII JESZCZE NIE BYŁO, prawdziwy HIT
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 16.09.2012 o godz. 11:16.

Odpowiedz cytując