Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 16.09.2012, 10:27
gypsy napisał(a):Wyświetl post
k.... kim on nie jest... żałosna wypowiedź. tyle w nim z Wiślaka ile w Nourdinie Boukharim czy Michaelu Lameyu. Naprawdę Łysy powinien nie wypowiadać się do mediów, bo z każdą kolejną wypowiedzią się pogrąża coraz bardziej.
Ta jest dość stara.
pójdzie gdzie mu zapłacą, zrobi-rozpi.rdoli wszystko co mu każą bez mrugniecia.rozj.bać druzyne-ok,sprzedać grajka,krzesełka z trybun czy trawę ze stadionu.. Pan kaze-jaci zrobi.
zbudować coś.. eee-z tym dużo dużo gorzej...
Wislacki tasiemiec.. niestety nie jedyny..