gypsy napisał(a):

|
k.... kim on nie jest... żałosna wypowiedź. tyle w nim z Wiślaka ile w Nourdinie Boukharim czy Michaelu Lameyu. Naprawdę Łysy powinien nie wypowiadać się do mediów, bo z każdą kolejną wypowiedzią się pogrąża coraz bardziej.
|
Ta jest dość stara.
pójdzie gdzie mu zapłacą, zrobi-rozpi.rdoli wszystko co mu każą bez mrugniecia.rozj.bać druzyne-ok,sprzedać grajka,krzesełka z trybun czy trawę ze stadionu.. Pan kaze-jaci zrobi.
zbudować coś.. eee-z tym dużo dużo gorzej...
Wislacki tasiemiec.. niestety nie jedyny..