Dariook napisał(a):

J.Bednarz 2009 :
Swój chłop!
|
k.... kim on nie jest... żałosna wypowiedź. tyle w nim z Wiślaka ile w Nourdinie Boukharim czy Michaelu Lameyu. Naprawdę Łysy powinien nie wypowiadać się do mediów, bo z każdą kolejną wypowiedzią się pogrąża coraz bardziej.