Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.09.2012, 10:07
Dariook napisał(a):Wyświetl post
J.Bednarz 2009 :


Swój chłop!
k.... kim on nie jest... żałosna wypowiedź. tyle w nim z Wiślaka ile w Nourdinie Boukharim czy Michaelu Lameyu. Naprawdę Łysy powinien nie wypowiadać się do mediów, bo z każdą kolejną wypowiedzią się pogrąża coraz bardziej.