Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 16.09.2012, 09:48
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Niestety brak reakcji Cupiala na wyniki tylko potwierdza, ze ma juz dosc Wisly.Teraz moga sobie grac mlodzi to juz bez roznicy, musze jednak stwierdzic, ze ten Chrapek jest beznadziejny, dluzsze pilki zagrywa jak amator.Wszyscy widza co tu sie kroi, moga zostawic tego Probierza, bo Wisla nie liczy sie juz w walce o podium.Cupial nie da juz kasy na wzmocnienia a wyplacac pensje dwom trenerom w takiej sytuacji byloby glupie.Cupial zaoszczesci ,ale efektem bedzie opustoszaly station, brak dochodow z pucharow i telewizji, no i spadek jakosci na boisku. Bednarz moze byc zadowolony gdyz w takim ukladzie bedzie tu pracowal kilka lat, pilnowal zeby Cupial nie musial nic doplacac klubowi.Niestety, ale sprawa wyglada tak jakby Wisla skonczyla sie na ostatnim sezonie, i nie wzieto pod uwage, ze w tym zaczyna sie wszystko od nowa.
Jutro może być jakiś sygnał z klubu.najlepiej taki,że wszystkie zaległości płacowe wyrownane.bo bez tego chyba dalej będzie ciężko...
Odpowiedz cytując