orm napisał(a):

|
Dać czas Probierzowi, fajnie. Tylko że dwa najbliższe mecze to Lechia i Piast, a przy takiej grze zdobędziemy w nich ze dwa punkty. Kolejny mecz z Legią na wyjeździe. Czy jak po 7 meczach będziemy mieli 6 pkt. dalej będziecie chcieli dawać czas Probierzowi?
|
Najważniejsza stabilność!
Jak już zmieniać to Pasieka albo Kafarski , znają Kraków więc znika problem aklimatyzacji ... szkoda że Bobo już zajęty.