Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2410
Stary 16.09.2012, 07:08
orm napisał(a):Wyświetl post
Dać czas Probierzowi, fajnie. Tylko że dwa najbliższe mecze to Lechia i Piast, a przy takiej grze zdobędziemy w nich ze dwa punkty. Kolejny mecz z Legią na wyjeździe. Czy jak po 7 meczach będziemy mieli 6 pkt. dalej będziecie chcieli dawać czas Probierzowi?
Najważniejsza stabilność!

Jak już zmieniać to Pasieka albo Kafarski , znają Kraków więc znika problem aklimatyzacji ... szkoda że Bobo już zajęty.
Odpowiedz cytując