|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline
|
#16

16.09.2012, 06:59
|
J.Bednarz 2009 :
Cytat:
|
Jestem hanysem - ruchowcem, legionistą, pogoniarzem a teraz, dzięki tym dwóm latom, odrobinę zasłużyłem sobie na to by powiedzieć, że jestem wiślakiem i tak się czuję.
|
Swój chłop!
|
|