Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3952
Stary 16.09.2012, 02:50
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
Z młodzieżą chodziło mi o to, że grając nią nie ma szans na prawdziwe pieniądze, które gwarantują europejskie puchary. Kwestia utrzymania się z zawodnikami typu Kamiński itp to oczywiście inna sprawa..
Moze to dla niektorych bedzie szok ale trzeba powiedziec sobie prawde. Polityka wprowadzania mlodych pilkarzy do druzyny jest tak samo pojebana i pozbawiona logiki jak wszystko co jest zwiazane z Cupialowa Wisla.
W normalnym klubie młodzież nie gra w zospole dlatego, że tłuszcza się tego domaga tylko ze na to poprostu zasluguje. A teraz co oznacza ze zasluguje? Ano nic innego jak to ze sa jakoscia sama w sobie, że swoja obecnoscia podnosza wartosc drużyny w której przychodzi im występować , jest to swoistą nagrodą i wyrazem uznania dla młodego piłkarza.
A u nas? heh są żeby uciszyć krzykaczy i pasować do modelu, pelnia role zapchaj dziur i w normalnych okolicznosciacah co najwyzej by mogli pograc w dziada na treningu a nie wystepowac w pierwszej 11.
Na dluzsza mete nikt na tym niestety nie zyskuje a tylko odbije sie to negatywnie klubowi i samym młokosowi. Spokojnie, dopiero sie o tym przekonamy i nic w tym dziwnego, gdyz jestesmy mistrzami w podejmowaniu blednych decyzji.
Na pewno szkoda chlopakow, mogli sie rozwijac gdzies na wypożyczeniu bo wiele pracy przed nimi a mogł być kiedyś z nich pożytek . A tak no cóż, osiagają swoje apogeum w szczęśliwych dla siebie okolicznosciach. Jesli obecna forma i sam poziom np. Chrapka pozwala grac mu w pierwszej 11 to nie oczekujcie ze bedzie lepszy, on juz swoje osiagnol i tylko od poziomu innych, bedzie zalezec na ile moze sie opierdalac.
Szewczyka wychwalac za jedno podanie to też czysty debilizm. Zdrowiej jest od kogos kto cale zycie trenuje, wymagac ciut wiecej a nie tylko celnego zagrania do kolegi. To sa podstawy a nie efekt talentu jak co po niektórzy próbują trąbić.
Jednak trzeba zaznaczyć, że w sumie przy obecnym poziomie to celne podanie napewno zasluguje na pochwale.
Proszę was, nie dajmy się zwariować gdyż obecnie panująca sytuacja jest patologiczna i nie ma nic wspolnego z profesjonalnym wprowadzaniem mlodych pilkarzy. Bezdyskusyjnie jest pewne , ze notes menadżerski im nie grozi... hmmm a moze jednak o to chodzi?
Wyzbywając się emocji można pomyśleć, że w czasach ciec i słabego poziomu naszej ligi, opcja - wieczny Wislak jest nie tylko tania co i latwa w manipulacji...

Bednarzowi można dojebać wiele ale nie że jest głupi. Każde jego zagranie, każda jego wypowiedz jest jak najbardziej przemyślana i ma swój ukryty cel. Umiejętność słuchania i grania na emocjach kibiców opanował do perfekcji, wywiesza przysłowiową marchewkę a media i kibice odwalają całą czarną robotę.
Domagacie się wychowanków? to prosze bardzo! Domagacie się szkolenia i bazy treningowej? hmmm a Bogusia argumenty znacie?
W odpowiednim czasie Jacuś wam zgasi papy! i będzie miał swoją rację. Wygarnie wam w żywe oczy że baza i akademia jest zbędna gdyż posiadamy doskonałe wyniki przy obecnym systemie szkolenia.
Nie wierzycie? to poczekajcie jeden sezon a Bednarz wam wyszuka kolejnych 2-3 młodych... Wtedy ja się zapaytam, czy Bednarz jest ku.rwa cudotwórcą? A może poprostu ma was za kretynów i wie że łatwo wami manipulować.
Jacek wam udowodni że mit "szkolenia" nie istnieje! A za Gargułą zatęsknicie, playmakerem go nazwiecie...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.09.2012 o godz. 06:48.
Odpowiedz cytując