Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.09.2012, 01:32
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Proszę o pozostawienie tego tematu przez moderatorów, bo uważam, że te persony są na tyle kontrowersyjne, że warto podjąć temat.

Cóż - co do tytułowych bohaterów tematu - moim zdaniem ich tutaj(tj. w Wiśle) nigdy nie powinno być. Ale z dłuższa wypowiedzią wstrzymam się do czasu przedstawienia swoich poglądów przez innych użytkowników.

Ważne moim zdaniem jest tutaj przedstawienie młodszym kibicom postaci Zdzisława Kapki - nie tylko piłkarskiej sylwetki, ale i jego "dokonań" transferowych.

To ja szczególnie proszę o przedstawienie mi złych zasług Kapki.Z tego co wiem, to pełni w klubie funkcję skauta.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/