bonawentura napisał(a):

Proszę o pozostawienie tego tematu przez moderatorów, bo uważam, że te persony są na tyle kontrowersyjne, że warto podjąć temat.
Cóż - co do tytułowych bohaterów tematu - moim zdaniem ich tutaj(tj. w Wiśle) nigdy nie powinno być. Ale z dłuższa wypowiedzią wstrzymam się do czasu przedstawienia swoich poglądów przez innych użytkowników.
Ważne moim zdaniem jest tutaj przedstawienie młodszym kibicom postaci Zdzisława Kapki - nie tylko piłkarskiej sylwetki, ale i jego "dokonań" transferowych.
|
To ja szczególnie proszę o przedstawienie mi złych zasług Kapki.Z tego co wiem, to pełni w klubie funkcję skauta.