Karherop napisał(a):

gdyby to tylko zależało tylko od Probierza , to zespół zagrałby w każdym meczu tak jak w najlepszym za jego kadencji : w rewanżowym spotkaniu PP z Ruchem Chorzów wygranym 3-1
|
To czemu tak nie grają?
Od kogo to zależy?
Tak, tak, wiem. Piłkarzom się nie chce...są leniami..."walczyć Wisła walczyć..."Grać na całego..."...nie dopuście do tego, aby ludzie..." itd. itp. etc.
Ja po raz kolejny napiszę...wg mnie Oni naprawdę się starają i grają co potrafią...a jednak nie wychodzi. Czy są tak słabi? Może. Ale wydaje mi się, że nie tylko w słabości piłkarzy leży problem.
PS: Możesz wymienić 10 argumentów broniących Probierza. Chętnie przeczytam.