Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2395
Stary 15.09.2012, 21:01
ano dokładnie.
Probierz wprowadza chaos w ustawienie, w taktykę i w grę.
Potem wychodzą pilkarze na boisko i nie potrafią jeden drugiego ubezpieczyć, jeden stoi, drugi biegnie, jeden stosuje presing, drugi kryje na radar. Nie wiadomo jak przenieść grę w pole karne, to wszyscy zaczynają strzelać z trzydziestu metrów. Nie wiadomo co mają środkowi obrońcy zrobić z piłką to podają do Pareiki, który tez nie wie, co ma z nią zrobić, bo z przodu nikt nie biega, więc kopie gdzie popadnie. Melikson i Genkow stwarzają przewagę dryblingami, ale nic z tego nie wynika, bo po stworzeniu przewagi nie mają komu podać, bo trener nie wie, co z tym zrobić, jak ustawić ich partnerów.
Ehhh...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując