|
Senior Member
Offline
|
#188

15.09.2012, 20:02
|
JrQ napisał(a):
PS: nasz środek pola wygląda katastrofalnie - Michale Probierzu, jeśli to czytasz to słuchaj:
Melikson idzie do środka, gdzie będzie grał razem z Chrapkiem i Wilkiem z tyłu, po bokach Szewczyk i Iliev - Melikson z Ilievem to słabe skrzydła, obaj mało pracują w obronie, Szewczyk powinien nieco pomóc, Melikson niech gra podwieszonego napastnika, za Genkowem, a Chrapek niech asekuruje Ilieva, który niech też raczej się skupia na grze z przodu. Proste?
|
To. 34567890
|
|