|
Jak mozna kogos oceniac pozytywnie po takim meczu? Wszyscy dno, bardzo slabo wygladali na swoich pozycjach i tyle. A pozytywna ocena Bunozy to kpina, za takie zagrania do Pareiki to powinien byc zdjety w podskokach. Jesli ta druzyna ma grac na poziomie Bunozy to ja niemam pytan, jestesmy w odpowiednim miejscu w tabeli, niestety.
|