Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 15.09.2012, 19:14
Jak mozna kogos oceniac pozytywnie po takim meczu? Wszyscy dno, bardzo slabo wygladali na swoich pozycjach i tyle. A pozytywna ocena Bunozy to kpina, za takie zagrania do Pareiki to powinien byc zdjety w podskokach. Jesli ta druzyna ma grac na poziomie Bunozy to ja niemam pytan, jestesmy w odpowiednim miejscu w tabeli, niestety.
Odpowiedz cytując